Buz Lazer Epilasyon

Esse Life Aksaray Güzellik Merkezi - Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon - Cildin altındaki tüy köklerini yok etmeyi amaçlayan buz lazer epilasyon, tüm vücuda uygulanabilen güvenli bir epilasyon teknolojisidir.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon, alışkın olduğumuz lazer epilasyon tekniklerini geliştirmek ve daha acısız bir deneyim sunmak amacıyla tasarlanmış bir lazer epilasyon yöntemidir. Bu yöntemde, özel bir soğutma sistemi kullanılır ve cilt soğutulur. Lazer enerjisi ile tüy köklerinin hedef alındığı bir işlem gerçekleştirilir. Buz Lazer Epilasyon yaptıranların yorumları ile pek çok platformda karşılaşmak mümkündür.

Buz Lazer Epilasyon Avantajları

Soğutma Sistemi: Buz lazer epilasyonda, cilt yüzeyini soğutmak için özel bir soğutma sistemi kullanılır. Bu, işlem sırasında hissedilen acı hissiyatını azaltabilir.

Hızlı ve Etkili: Buz lazer epilasyon, diğer geleneksel lazer epilasyon yöntemlerine göre daha hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olabilir.

Çeşitli Cilt Tipleri İçin Uygundur: Soğutma sistemi sayesinde daha geniş bir cilt yelpazesi için uygun olabilir. Danışanın cilt tipi ve cilt renk tonuna göre planlama yapılarak kişiye özel kaliteli hizmet sunulur.

Uzun Süreli Sonuçlar: Lazer epilasyon genellikle uzun süreli sonuçlar sunar. Tüylerin büyümesi yavaşlar ve seanslar sonrasında daha ince ve seyrek çıkmaya başlar.

Derinlemesine Etki: Lazer enerjisi tüy köklerine derinlemesine nüfuz eder, bu da kalıcı sonuçlar elde edilmesine yardımcı olabilir.

Erkekler İçin Lazer Epilasyon Hangi Alanlarda Kullanılır?

Erkekler için lazer epilasyon genellikle aşağıdaki bölgelerde uygulanır:

  • Yüz: Sakal bölgesi, boyun ve yanaklardaki tüylerin azaltılması veya kaldırılması için kullanılabilir.

  • Göğüs ve Sırt: Sırt ve göğüsteki istenmeyen tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon tercih edilebilir.

  • Kollar ve Bacaklar: Erkeklerin kollar ve bacaklarında istenmeyen tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon kullanabilirler.

  • İnguinal Bölge (Kasık): Lazer epilasyon, kasık bölgesinde de kullanılır ve bu bölgedeki tüylerin azaltılmasına yardımcı olabilir.

Yüze Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

Evet, yüze lazer epilasyon uygulanabilir ve oldukça yaygın bir uygulamadır. Yüz bölgesindeki istenmeyen tüylerin kalıcı olarak azaltılması veya tamamen ortadan kaldırılması amacıyla yüz lazer epilasyonu yapılır. Genellikle kaş arası, üst dudak, yanaklar, çene altı ve sakal üstü gibi yüzün çeşitli bölgelerindeki tüyler için yapılır.

Aksaray Esse Life Güzellik Merkezi'nde Lazer Epilasyon Avantajı

Her ne kadar buz lazer epilasyon, geleneksel lazer epilasyonlara göre daha rahat bir deneyim sunsa da herkesin acı eşiği farklıdır. Lazer Epilasyon işlemi öncesinde Aksaray Esse Life  Güzellik Merkezi'nde uzmanlarımıza danışarak cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan epilasyon yöntemini belirlemeniz önemlidir. Güzellik Merkezimizde Buz Lazer Epilasyonunu yanında ayrıca Alexandrite Lazer Epilasyon, Soprano Titanium Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon cihazları ve hizmetleri de bulunmaktadır.

Aksaray'da lazer epilasyon için en uygun adres Aksaray Esse Life Güzellik Merkezi...

Aksaray Esse Life Güzellik Merkezi avantajlı Buz Lazer Epilasyon fiyatı hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara
Whatsapp